Start Aktualności

Sklepgdo2 

AktualnościPodziękowanie

Wszystkim uczestnikom spotkań w Wolsztynie (04.01.2012 i Nietążkowie (25.01.2012) dziękujemy za tak liczne przybycie, za zainteresowanie nowymi produktami, za zadawanie pytań prelegantom w celu rozwiania wątpliwości co do ich zastosowań.

Korzyystając z okazji dziękujemy za wieloletnią współpracę z naszą firmą i zapewniamy o naszym zaangażowaniu w spełnianiu Państwa oczekiwań w zakresie produktów i realizacji dostaw.

 

Zespół DABEST, Cehave Pasze, Naturalcrop

2012-01-31

 

Spotkanie Nietążkowo

25 stycznia 2012 o ogdzinie 10.00 odbędzie się spotkanie z naszymi klientami, na którym przewidujemy trzy wykłady:

1/ Profilaktyka w odchowie prosiąt i tuczu świń - lekarz weterynarii Bogdan Cegiełka

2/ Nowość - Nawóz dolistny Herbagreen Basic - jedyny na rynku naturalny mineralny nawóz dolistyny - Maciej Kaczorowski

3/ Cehave pasze - prezentacja holdingu AGRIFIRM i wybranych sztandarowych produktów paszowych - Robert Błaszyk

 

Spotkanie zostanie zorganizowane w restauracji WIGWAMY w Nietążkowie

W najbliższym czasie skierujemy do naszych KLientów z tego rejonu imienne zaproszenia.

Do zobaczenia

2012-01-10

 

2012

 

 

Fuzja firm Cehave Landbouwbelang i Agrifirm

Cehave Pasze, Szamotuły, dn. 08.12.2011

 

Szanowni Państwo,

 

Informujemy, że od stycznia 2012 roku nasza firma funkcjonować będzie pod nazwą Agrifirm Polska.

Zmiana nazwy związana jest z jednym z celów strategicznych holenderskiej grupy rolniczej, do której należy również Cehave Pasze. Mowa jest w nim o stworzeniu silnej, międzynarodowej korporacji opartej na jednolitych zasadach.

 

Grupa Agrifirm powstała w czerwcu 2010 w wyniku połączenia dwóch spółdzielni rolniczych Cehave Landbouwbelang oraz Agrifirm. Główna siedziba mieści się w Apeldoorn w Holandii, a filie przedsiębiorstwa działają w 10 krajach Europy i w Chinach. Pasze dla zwierząt produkowane są w 18 zakładach na terenie Holandii, Niemiec, Belgii, Polski oraz Węgier. Roczna produkcja w całej grupie kształtuje się na poziomie 4,45 milionów ton rocznie, a zdolność produkcyjna polskich fabryk wynosi 400 tys. ton.

Jednocześnie informujemy, że nasze pozostałe dane adresowe oraz kontaktowe pozostaną bez

zmian.

Zapewniamy, że zmiana nazwy w żaden sposób nie wpłynie na nasze dotychczasowe relacje.

 

Z poważaniem

Otto van der Linden

Prezes Zarządu Cehave Pasze Sp. z o.o.

 

 

 

 

nowy nawóz w DABEST

Od 29.11.2011 oferujemy w sprzedaży nawóz

AGRAFOSKA PK  20-30

Jest to  nawóz uniwersalny. Jako nawóz przedsiewny można go stosować, zarówno jesienią, jak i wiosną na wszystkich glebach i pod wszystkie uprawy. Nawóz ten zapewnia wysokie plony w każdych warunkach.

WŁAŚCIWOŚCI:

AGRAFOSKA 20-30 jest nawozem powstałym ze zmieszania nawozów typu WE:

  • superfosfatu wzbogaconego typ A.2.2b,
  • chlorku potasu typ A.3.3.o następującej zawartości składników odżywczych zgodnych z wymaganiami Unii Europejskiej:

Makroelementy:

  • 20% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w kwasach mineralnych,
  • 13% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu w tym zawartość pięciotlenku fosforu (P2O5) rozpuszczalnego w wodzie, co najmniej 93%,
  • 30% K2O tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie,
  • 12% CaO tlenek wapnia (całkowity),
  • 5% CaO tlenek wapnia rozpuszczalny w wodzie.

Mikroelementy (B, Co, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) pochodzące z naturalnych fosforytów są cennym dodatkiem do nawozu poprawiającym przyswajalność pozostałych składników.

Potas i fosfor zawarte w AGRAFOSCE 20-30 są zatem dobrze przyswajalne dla wszystkich roślin uprawnych. Składniki nawozu są dokładnie ze sobą wymieszane a wielkość granulek obu komponentów jest w przybliżeniu jednakowa, dzięki czemu nawóz dobrze i równomiernie się rozsiewa.

ZASADY STOSOWANIA:

AGRAFOSKA 20-30 ma zastosowanie na wszystkich glebach. Jest to nawóz przedsiewny i niezbędne jest zmieszanie go z glebą za pomocą narzędzi uprawowych. Proporcja fosforu do potasu jest dostosowana do potrzeb zbóż uprawianych na glebach ubogich w potas przyswajalny. Jednak nawóz ten jest zalecany do stosowania pod rośliny okopowe ze względu na wysoką zawartość w nim potasu.

DAWKI:

Podane dawki nawozu AGRAFOSKA 20-30 są stosowane pod rośliny okopowe uprawiane na oborniku. Jeśli nie stosuje się obornika, to we wszystkich pozycjach należy zwiększyć dawki o 100 kg/ha. Pod zboża jare można stosować ten nawóz już jesienią, szczególnie na glebach średnich i ciężkich. Zboża ozime nawożone jesienią tym nawozem, należy wiosną dokarmić nawozami azotowymi w pełnej dawce wg potrzeb poszczególnych gatunków i odmian. Pod zboża jare azot można zastosować krótko przed siewem. Rośliny okopowe można dokarmiać azotem pogłównie we wczesnych fazach ich wzrostu lub zastosować przed siewem buraków i przed sadzeniem ziemniaków. Pod poszczególne gatunki roślin zaleca się poniżej podane dawki.

Wielkości dawek tego nawozu są orientacyjne i należy je ustalić według potrzeb fosforowych nawożonych roślin i zasobności gleb w potas przyswajalny.

Opakowanie worki 50kg

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 14

Partnerzy:

Agrifirm golpasz polmass logo poz niscience lnb sano naturalcrop cidlines saatbau