|
Wszystkim uczestnikom spotkań w Wolsztynie (04.01.2012 i Nietążkowie (25.01.2012) dziękujemy za tak liczne przybycie, za zainteresowanie nowymi produktami, za zadawanie pytań prelegantom w celu rozwiania wątpliwości co do ich zastosowań.
Korzyystając z okazji dziękujemy za wieloletnią współpracę z naszą firmą i zapewniamy o naszym zaangażowaniu w spełnianiu Państwa oczekiwań w zakresie produktów i realizacji dostaw.
Zespół DABEST, Cehave Pasze, Naturalcrop
2012-01-31 |
|
25 stycznia 2012 o ogdzinie 10.00 odbędzie się spotkanie z naszymi klientami, na którym przewidujemy trzy wykłady:
1/ Profilaktyka w odchowie prosiąt i tuczu świń - lekarz weterynarii Bogdan Cegiełka
2/ Nowość - Nawóz dolistny Herbagreen Basic - jedyny na rynku naturalny mineralny nawóz dolistyny - Maciej Kaczorowski
3/ Cehave pasze - prezentacja holdingu AGRIFIRM i wybranych sztandarowych produktów paszowych - Robert Błaszyk
Spotkanie zostanie zorganizowane w restauracji WIGWAMY w Nietążkowie
W najbliższym czasie skierujemy do naszych KLientów z tego rejonu imienne zaproszenia.
Do zobaczenia
2012-01-10 |
Fuzja firm Cehave Landbouwbelang i Agrifirm
Cehave Pasze, Szamotuły, dn. 08.12.2011
Szanowni Państwo,
Informujemy, że od stycznia 2012 roku nasza firma funkcjonować będzie pod nazwą Agrifirm Polska.
Zmiana nazwy związana jest z jednym z celów strategicznych holenderskiej grupy rolniczej, do której należy również Cehave Pasze. Mowa jest w nim o stworzeniu silnej, międzynarodowej korporacji opartej na jednolitych zasadach.
Grupa Agrifirm powstała w czerwcu 2010 w wyniku połączenia dwóch spółdzielni rolniczych Cehave Landbouwbelang oraz Agrifirm. Główna siedziba mieści się w Apeldoorn w Holandii, a filie przedsiębiorstwa działają w 10 krajach Europy i w Chinach. Pasze dla zwierząt produkowane są w 18 zakładach na terenie Holandii, Niemiec, Belgii, Polski oraz Węgier. Roczna produkcja w całej grupie kształtuje się na poziomie 4,45 milionów ton rocznie, a zdolność produkcyjna polskich fabryk wynosi 400 tys. ton.
Jednocześnie informujemy, że nasze pozostałe dane adresowe oraz kontaktowe pozostaną bez
zmian.
Zapewniamy, że zmiana nazwy w żaden sposób nie wpłynie na nasze dotychczasowe relacje.
Z poważaniem
Otto van der Linden
Prezes Zarządu Cehave Pasze Sp. z o.o.

|
Od 29.11.2011 oferujemy w sprzedaży nawóz
AGRAFOSKA PK 20-30
Jest to nawóz uniwersalny. Jako nawóz przedsiewny można go stosować, zarówno jesienią, jak i wiosną na wszystkich glebach i pod wszystkie uprawy. Nawóz ten zapewnia wysokie plony w każdych warunkach.
WŁAŚCIWOŚCI:
AGRAFOSKA 20-30 jest nawozem powstałym ze zmieszania nawozów typu WE:
- superfosfatu wzbogaconego typ A.2.2b,
- chlorku potasu typ A.3.3.o następującej zawartości składników odżywczych zgodnych z wymaganiami Unii Europejskiej:
Makroelementy:
- 20% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w kwasach mineralnych,
- 13% P2O5 pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu w tym zawartość pięciotlenku fosforu (P2O5) rozpuszczalnego w wodzie, co najmniej 93%,
- 30% K2O tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie,
- 12% CaO tlenek wapnia (całkowity),
- 5% CaO tlenek wapnia rozpuszczalny w wodzie.
Mikroelementy (B, Co, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) pochodzące z naturalnych fosforytów są cennym dodatkiem do nawozu poprawiającym przyswajalność pozostałych składników.
Potas i fosfor zawarte w AGRAFOSCE 20-30 są zatem dobrze przyswajalne dla wszystkich roślin uprawnych. Składniki nawozu są dokładnie ze sobą wymieszane a wielkość granulek obu komponentów jest w przybliżeniu jednakowa, dzięki czemu nawóz dobrze i równomiernie się rozsiewa.
ZASADY STOSOWANIA:
AGRAFOSKA 20-30 ma zastosowanie na wszystkich glebach. Jest to nawóz przedsiewny i niezbędne jest zmieszanie go z glebą za pomocą narzędzi uprawowych. Proporcja fosforu do potasu jest dostosowana do potrzeb zbóż uprawianych na glebach ubogich w potas przyswajalny. Jednak nawóz ten jest zalecany do stosowania pod rośliny okopowe ze względu na wysoką zawartość w nim potasu.
DAWKI:
Podane dawki nawozu AGRAFOSKA 20-30 są stosowane pod rośliny okopowe uprawiane na oborniku. Jeśli nie stosuje się obornika, to we wszystkich pozycjach należy zwiększyć dawki o 100 kg/ha. Pod zboża jare można stosować ten nawóz już jesienią, szczególnie na glebach średnich i ciężkich. Zboża ozime nawożone jesienią tym nawozem, należy wiosną dokarmić nawozami azotowymi w pełnej dawce wg potrzeb poszczególnych gatunków i odmian. Pod zboża jare azot można zastosować krótko przed siewem. Rośliny okopowe można dokarmiać azotem pogłównie we wczesnych fazach ich wzrostu lub zastosować przed siewem buraków i przed sadzeniem ziemniaków. Pod poszczególne gatunki roślin zaleca się poniżej podane dawki.
Wielkości dawek tego nawozu są orientacyjne i należy je ustalić według potrzeb fosforowych nawożonych roślin i zasobności gleb w potas przyswajalny.
Opakowanie worki 50kg |
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 następna > ostatnia >>
|
Strona 14 z 14 |