Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych nawozów i preparatów firmy NaturalCrop Poland Sp. z o.o..

Firma NaturalCrop Poland  Proponuje technologie zrównoważonego odżywiania, uodparniania i stymulowania roślin z jednoczesnym podnoszeniem rodności gleb. Jest pionierem metod nowoczesnej produkcji roślinnej osiąganej poprzez podniesienie produktywności gleb i roślin z zachowaniem rygorów ochrony środowiska. Gleba – rośliny - środowisko to trzy filary naszej działalności.

NaturalCrop dystrybuuje innowacyjne produkty i usługi, które podnoszą opłacalność produkcji roślinnej. W tym celu wykorzystuje najnowsze osiągnięcia wiedzy agronomicznej. Rozwiązania NaturalCrop sprawdzają się tak w uprawach polowych, jak i pod osłonami. Sukces proponowanych przez firmę metod polega na równoważeniu procesów metabolicznych i enzymatycznych poprzez odżywianie, stymulowanie i podnoszenie odporności roślin.

NaturalCrop działa w oparciu o doświadczony zespółÂ  praktyków, jak i naukowców, specjalizujących się w agrotechnice oraz gleboznawstwie. Prowadzi intensywne doświadczenia ścisłe i wdrożeniowe. Opracowuje programy zoptymalizowane do wymogów intensywnej produkcji owoców, warzyw oraz płodów rolnych.

Firma NaturalCrop w gronie międzynarodowych ekspertów wypracowałą koncepcję Balance-Crop Plus. Koncepcja ta polega na efektywnym odżywianiu roślin wielofunkcyjnymi preparatami biologicznymi, organicznymi oraz mikro-mineralnymi w przyjaznej dla roślin i środowiska glebowego formie. Balance-Crop Plus polega na łączeniu konwencjonalnych środków produkcji roślinnej na bazie technologii chemicznych z najnowocześniejszymi produktami tzw. „zielonych technologii.”

Współpracuje z innowacyjnymi firmami produkcyjnymi oraz renomowanymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi. Jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firm: ILSA S.p.a., Xeda Italia s.r.l. oraz Sanovita GmbH.

W oparciu o międzynarodową platformę współpracy oraz dzięki ścisłym kontaktom z producentami owoców, warzyw oraz płodów rolnych oferujemy swoim klientom zaawansowane wsparcie techniczne, doradztwo w terenie oraz szkolenia.

Oprócz tradycyjnego zastosowania, wybrane nawozy NaturalCrop mogą być stosowane w uprawach ekologicznych na podstawie Świadectwa kwalifikacji produktu wydanym przez IUNG Puławy. Szczegóły w załącznikach poniżej.

Herbagreen

NaturalCROP SL

Semigator 4D

Germinator SL

 

Phosphocal

FosMagnum

Fertil 12,5

Azoslow N29