PHU DABEST w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osoby z doświadczeniem zawodowym na poniższe stanowiska:


1/ Sprzedawca w sklepie z artykułami zaopatrzenia gospodarstw rolnych w środki do produkcji rolnej, artykułami budowlanymi, ogrodniczymi, gospodarstwa domowego, odzieżą roboczą, wykończenia wnętrz, itp..

2/ Kierowca (C)

3/ Magazynier

4/ Sprzedawca w markecie spożywczym Delikatesy Centrum

5/ Kucharz w Bistro Centrum

 

CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. pocztą lub osobiście w siedzibie firmy w zamkniętej kopercie.


6/ Przedstawiciel handlowy środków do produkcji rolnej.

Jeżeli mieszkasz w rejonie działania naszej firmy (Sulechów, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Stęszew, Śrem, Gostyń, Rawicz, Głogów, Zielona Góra) i nie chcesz dojeżdżać daleko do pracy. Jeżeli zawsze marzyłeś o działaniu w sprawnym, efektywnym  i miłym zespole, jeżeli praca w terenie w produkcji rolniczej sprawia Ci przyjemność, to zapraszamy do nas.

Od kandydatów wymaga się znajomości specyfiki produkcji zwierzęcej i/lub roślinnej oraz umiejętności nawiązywania kontaktów międzyludzkich.  Wykształcenie minimum średnie, posiadanie prawa jazdy katergorii B. CV prosimy składać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , pocztą na adres firmy lub osobiście w siedzibie firmy w zamkniętej kopercie z dopiskiem "PRZEDSTAWICIEL"

..............................................................................................................................................

 

PHU DABEST nawiąże stałą współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na zasadach ogólnych w zakresie dystrybucji artykułów do produkcji rolnej i pozostałych oferowanych przez firmę, na obszarze powiatów: Wolsztyn, Zielona Góra, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp., Kościan, Gostyń, Leszno, Wschowa, Nowa Sól.

Bardzo korzystne warunki długofalowej współpracy.


Informacja pod numerem 602 286 847

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------