Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych:-płynna: Rapicid, Aldekol des aktiv

-sypka: Dezosan Wigor

-grupa produktów Mycetox, Mexept,  Dantol 04SL

- szeroka gama produktów dezynfekcyjnych CID Lines

Przy obecnym zaawansowaniu produkcji zwierzęcej i roślinnej niezbędne jest stosowanie regularnie preparatów dezynfekcyjnych. W przypadku pomieszczeń pustych zalecamy stosować środki płynne w stężeniu maksymalnym.W przypadku pomieszczeń zasiedlonych, stosować na bieżąco w miarę potrzeb preparaty sypkie równomiernie nanosząc je na potencjalne ogniska zapalne chorób i w miejsca wylęgu larw much. Ewentulanie zastosować należy preparaty płynne zamgławiając pomieszczenia roztworem o stężeniu minimalnym zalecanym przez producenta przy obecności zwierząt. Wszyskie zabiegi obowiązkowo należy wykonywać w odzieży ochronnej.

Jesteśmy dystrybutorem środków czystości i dezynfekcyjnych firmy Cid Lines w zakresie:- ferm krów mlecznych i hal udojowych- ferm trzody chlewnej w cyku zamkniętym i otwartym- ferm drobiu i zakładów wylęgowych- pieczarkarnii(szczegóły w osobnych podkategoriach)

Specjalnie polecamy produkty:

1/ KC 5000 - skoncentrowany produkt do dezynfekcji pomieszczeń, sprzętu, i środków dla zwierząt o działaniu sporobójczym wobec pasożytów wywołujących kokcydiozę.2

2/ INSECT DES - produkt owadobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą do zwalczania: pluskiew, much, komarów, pcheł, meszek, prusaków, karaluchów, mrówek, rybików cukrowych itp..

karcher.jpg - 14.09 Kbopryskiwacz.jpg - 46.18 Kb